Rory McIlroy: “Neexistuje žiadny čas, ako je prítomnosť”

Rory McIlroyovo správanie hovorí každému divákovi, že nie je spotrebovaný tlakom snažiť sa dokončiť čistý záchvat veľkých šampionátov pri jeho druhom pokuse. Ako povedal sám 26-ročný: “Niekto mi raz povedal, že tlak je na pneumatiky.” McIlroy je napriek tomu úplne otvorený dvom veciam. V utorok pripustil, že strata statusu svetového č. 1, pôvodne Jordan Spieth, ktorý teraz uzurpoval Jason Day, vyvolal jeho konkurenčné šťavy.McIlroy tiež pripustil, že čím dlhšie čaká na to, že zelená bunda pokračuje, tým tvrdší bude quest. Jason Day verí, že môže vyhrať Masters tým, že udrží veci uvoľnená. Dosť dobrý hráč, mám pocit, že mám všetko, čo potrebujem, aby som sa Bet365 stal majstrom majstrov, “povedal McIlroy. “Ale myslím, že každým rokom, ktorý prechádza, že nie, to bude čoraz zložitejšie. Takže nie je čas, ako je prítomnosť, aby to bolo hotové.

“Klamal by som, keby som povedal, že tí chalani [Spieth a Deň] majú úspech, to ma motivuje. Samozrejme to robí. Čo tu Jordan urobil minulý rok, na americkom otvorení a celú cestu cez leto a na to, čo urobil Jason počas leta a už v tomto roku; Nechcem byť zanechaná.Chcem byť súčasťou tohto rozhovoru. “McIlroy ponúkol úsmev, keď vyhlásil, že sa” držal “na No1 a No2 v rebríčku, ale jeho nálada bola inak jasná.

“Je to motivujúce,” povedal McIlroy. “Nechcete, aby vás chlapi ťa porazili. Chcete byť najlepší, takže chcete ísť tam a vyhrať turnaje a pokúsiť sa čo najťažšie. Ale mám pocit, že som blízko.

“Jordánsko je fenomenálny talent. Je to moja práca a práca Jasona a všetkých ostatných, ktorí tu sedia pred sebou, aby sa pokúsili zastaviť jeho dominanciu. “Ale ja to nevidím ako svoju pozíciu, že by som to mal robiť. Samozrejme, že to chcem; Chcem dominovať.Chcem sa vrátiť do leta 2014 a hrať sa tak po zvyšok mojej kariéry. “Či je to možné alebo nie je naďalej vidieť, ale viem, že je to úroveň, na ktorú môžem hrať a Rád by som mohol hrať na tejto bet 365 úrovni dôslednejšie. “McIlroy priznal svoje odmietnutie navštíviť Augustu vôbec v roku 2016 predtým, než sa v pondelok ráno zastavilo pred 12 mesiacmi, keď skončil štvrtý Tu.

“Vedel som, že hneď ako tento turnaj skončil v minulom roku, že sa chystám pripraviť trochu inak, za to v tomto roku,” povedal.Vaughn Taylor späť na Masters, ale tentoraz to nie je Nepotrebuje lístok Čítať viac

Spieth verí, že jeho očakávania od Augusty predstavujú tvrdšiu výzvu ako tí, ktorí sú z vonku. “Urobil som lepšiu prácu a druh dostal cez vonkajší tlak,” povedal. “Je to viac vnútorných vecí, ktoré sú pre mňa ťažšie.” 22-ročný Texan priznal turnaj, ktorý zahŕňal majstrovstvá WGC Match Play a Shell Houston Open predtým, ako jeho obranca Masters priniesol domov Zmysel pre potenciálne hodnotnú realitu. “Bol som rád:” Wow, je tu možnosť, že už nemám túto Zelenú Jacketu späť vo svojom dome, “povedal Spieth. “Trochu mi to trochu vypálilo.” Len samotné bundy poskytujú malú motiváciu, čo je v pohode, ale zároveň nie je ľahké.Nie je ľahké sa dostať. Nepovažoval som to za samozrejmosť. V minulom roku bol stres, ale aj dôvera tam bola. Myslím si, že to je to isté. ”

” Už sme to urobili, takže to nie je, akoby som stavky na Bet365 prenasledoval môj prvý majster. Máme teraz dve hlavné majstrovstvá. Takže máme pocit, že existuje výhoda, ak sa môžeme dostať do sporu proti tým, ktorí hľadajú prvé. “