Jenson Button tvrdí, že nevie, či bude v McLarene budúcu sezónu

Dennis, generálny riaditeľ McLaren, ktorý bol vo svojom prejave na nedávnej britskej Grand Prix, v ktorej Button závod skončila vnútri jednej minúty, povedal: “Jenson má zmluvu na dva roky s McLarenom.Nie sme ani premýšľať o ostatných vodičov v okamihu “British Grand Prix :. Raz mocný McLaren vyzerá, že má znížené F1 pamiatky Viac

Ale keď sa opýtal, či pripomienky od Dennis boli indikátorom toho, že mu bude vo formule jedna budúci rok, Button, povedal: “nie je to vzhľadom k tomu, no – vždy existujú možnosti všade”

je zrejmé, že zatiaľ čo Button, 35, podpísal zmluvu na dva roky u konca z poslednej sezóny, druhý rok sa opiera o McLaren nástupom do Bet 365 možnosť na základe víťaza 2009 svetový.

Kevin Magnussen, McLaren rezervný jazdec, ktorý bol vypustený na konci minulej sezóny, a je vysoko hodnotené Stoffel Vandoorne , sú obaja do úvahy pre jeho sídle v roku 2016.

“Nebudeme myslieť na budúci rok,” Button, ktorý je v strede svojej najhoršie obdobie v Formula jeden, dodal. “Uvažujeme o snahe zlepšiť auto v tomto roku.Máme veľa práce na našich rukách, a to bude ťažký rok, ale my sme to Všetky naše dávanie. ”

V prípade, Button si ponechá McLaren pre budúcu sezónu, bude pustiť nebývalý 21-pretekať s kalendárom po provizórny harmonogram 2016 – s úvodným závodom Baku v Azerbajdžane v cene – bol prepustený minulý týždeň. “Myslím, že pre vodiča je to v poriadku, pretože máme radi pretekanie,” povedal Button.

“Pre mechaniky a tím je veľmi dlhá sezóna a to je ťažšie pre nich. Sú uvedení v takých dlhé hodiny, že sa nikdy dostať sa domov a už nikdy vidieť svoju rodinu, takže je pre nich ťažké.

“Myslím, že musíme dávať pozor na dĺžku kalendára z tohto dôvodu viac než čokoľvek iné. ”

zdroj: stavky-clic.com